List do Rodziców

Drodzy Rodzice!

Wierzymy, że dobra edukacja i świetne przygotowanie dzieci do dorosłego życia to jeden z Państwa najważniejszych celów. Rozumiemy to, gdyż jest to dziedzina życia, której poprawić nie da się natychmiastowo. Dlatego też kadrze „Klasyka” zależy, by Państwa dziecko otrzymało najlepsze z możliwych wykształcenie! Pragniemy, by państwa pociecha stała się niezależną i pewną osobą, przygotowaną tak samo na dobre jak i na trudne czasy.

Skuteczna edukacja pozwoli Państwa dziecku efektywnie wykorzystywać wiedzę i osiągać sukcesy. W naszej szkole realizujemy to założenie poprzez naukę praktycznych działań i inspirowanie dzieci do zaangażowania w ich własne wykształcenie. Oferujemy rozwój zdolności i zdobywanie umiejętności w sposób twórczy, wykorzystujący naturalną chęć każdego dziecka do poszukiwania, odkrywania i kreatywnego myślenia.

W tej naukowej wędrówce towarzyszyć będą Państwa dzieciom doświadczeni, kompetentni nauczyciele, których zaangażowanie, wiedza i entuzjazm umożliwią Państwa dzieciom osiągnięcie zamierzonych celów. Powierzając swoje pociechy kadrze „Klasyka” możecie Państwo być pewni, że szkoła w pałacu Rodziny Czartoryskich, pielęgnująca najlepsze tradycje, to połączenie historii z nowoczesnością. Nowe, pachnące świeżością sale i doskonałe ich wyposażenie pozwoli na świetne samopoczucie Państwa dzieci i na naukę na najwyższym poziomie. Szukając dla swojego dziecka odpowiedniej szkoły, wybierając wśród szerokiej oferty rozważcie Państwo i przeanalizujcie wnikliwie naszą propozycję stawiającą Państwa dziecko w centrum naszych starań i wychodzącą naprzeciw nieuchronnym zmianom w systemie edukacji.

Zapraszamy do naszej szkoły!

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę”
Benjamin Franklin

Beata Trzcińska-Staszczyk
dyrektor

Poprzednie

Następne