Mistrzostwa Klasyka w Tenisie Stołowym

Od wielu miesięcy na przerwach w Klasyku niesłabnącą  popularnością cieszy się stół do gry w ping – ponga.  W dniu dzisiejszym odbyły się zatem I Mistrzostwa Klasyka w Tenisie Stołowym. Zgłosiło się wielu uczestników, którzy dziś od rana rozgrywali mecze eliminacyjne, a po przerwie obiadowej rozegrano ćwierćfinały, półfinały i finał.

Pomysłodawcą, dobrym duchem i organizatorem, który sprawnie przeprowadził zawody był nasz nieoceniony p. Mirosław Czapka.

Z wielką radością informujemy zatem o naszych najlepszych w tej dziedzinie, którzy zostali uhonorowani medalami:

I miejsce –  Aleksander Cuch  –    klasa VIII a

II miejsce  – Wiktoria  Dzwonnik –  klasa VII a

III miejsce  –  Tomasz  Pyć – klasa   IV a

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom zmagań. Emocji i wrażeń przez cały dzień nie brakowało, a mecze były bardzo zacięte. Rozgrywano  niekiedy pojedynki rodzinne (braterskie lub bratersko – siostrzane), zwycięzca – nie przegrał ani jednej walki, Wiktoria – okazała wielki talent pokonując wielu uczestników, w tym dzielnie walczącego brata, najmłodszy zaś nasz rodzynek – zadziorny, utalentowany Tomek  – najmłodszy uczestnik zawodów  wykosił pół szkoły, w tym swojego starszego brata.  Kochani! Wszyscy byliście wspaniali! Życzę Wam niegasnącej pasji, siły i sukcesów. Za rok – kolejne mistrzostwa!!!  🙂

Renata Miłosz

Poprzednie

Następne