Patent na zwycięzcę

Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować iż w tegorocznej edycji konkursu „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla Księżnej Izabeli” organizowanym przez Muzeum Czartoryskich w Puławach pod patronatem Prezydenta Miasta Puławy w kategorii klas IV – VIII uczennica klasy VII a WIKTORIA DZWONNIK zdobyła I miejsce i główną nagrodę!

Na uroczystości wręczenia nagród i dyplomów, która odbyła się w Pałacu Czartoryskich obecny był Prezydent Miasta Puławy pan Paweł Maj, który wręczał wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym dyplomy i upominki.

Na konkurs napłynęło mnóstwo kartek, tym większa zatem radość i duma, że to praca Wiktorii okazała się najlepszą. Uczennica ćwiczy swój talent plastyczny pod okiem pani Leny Maksimuk – Przewłoki, która była zarazem jej opiekunką. Na rozdaniu nagród Wiktorii towarzyszyła jej klasa wraz z wychowawcą.

Życzymy utalentowanej Wiktorii – człowiekowi wielu pasji i talentów (prosto po konkursie jechała już do Warszawy na prestiżowy turniej w Taekwondo) wielu wspaniałych sukcesów i wyróżnień od plastycznych przez sportowe po wszelakie!!! 🙂

Renata Miłosz

Poprzednie

Następne