Pływacy z klasy V a chlubą szkoły!

Z wielką dumą i radością odnotowujemy kolejne sukcesy sportowe klasy V a!  W ostatnim bowiem czasie na puławskiej pływalni odbywały się kolejne etapy zawodów pływackich. Na dystansie 50 m. stylem  grzbietowym Mikołaj Maciąg z klasy  V a II miejsce, tuż za podium w stylu klasycznym uplasował się Robert Wysocki, również z klasy V a. Drugie miejsce dało Mikołajowi awans i prawo startu w finale wojewódzkim w Lublinie, na których to zawodach zajął 9 miejsce. Mikołaj jest zatem 9 w województwie, a warto dodać, że w swojej kategorii był najmłodszym startującym zawodnikiem.

Swoje sukcesy Mikołaj odnotował też startując  1.12.2019 r. w zawodach  Puławy Supersprint Cup  zajmując 3 miejsce na 50 m. stylem motylkowym, 2 miejsce na 50 m. stylem grzbietowym i 3 miejsce w kategorii dziesięciolatków uzyskując tytuł Najlepszego Zawodnika. Mikołaj trenuje na co dzień w klubie sportowym Wisła Puławy pod okiem trenera Grzegorza Chojaka.

Mikołaju, Robercie, Wiktorio, o której sukcesach wspominałam niedawno i cała klaso V a !  To fantastyczne uczucie być waszym wychowawcą. Życzę Wam osiągnięcia tego o czym tylko marzycie! Sukcesów sportowych, naukowych, artystycznych. Realizujcie swoje pasje, osiągajcie sukcesy  i  miejcie w tym wielką radość! Kibicuję Wam najmocniej jak potrafię!

dumna  z Was wszystkich wychowawczyni

Renata Miłosz

 

Poprzednie

Następne