Przepis na sukces? – po prostu Julka!

Julia Siwek – uczennica klasy III ag to wyjątkowa osobowość. Wszechstronnie utalentowana, skromna, oczytana przez trzy lata nauki w naszym gimnazjum rozwinęła swój talent, pasje oraz osiągnęła ogromne sukcesy naukowe. Już w pierwszej klasie uzyskała tytuł laureata w Kuratoryjnym Konkursie Ortograficznym. Opiekunką Julii była pani Renata Miłosz.
W kolejnych latach uczennica pogłębiała swą wiedzę i zainteresowania z historii i języka niemieckiego. Tytaniczna praca zaowocowała fantastycznymi osiągnięciami w tym roku szkolnym. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND Julia zajęła I miejsce w województwie co było najwyższym osiągnięciem w tym konkursie.

W Kuratoryjnym Konkursie Języka Niemieckiego utalentowana uczennica uzyskała tytuł laureata. Język Goethego i Schuberta Julia doskonaliła pod opieką pani Magdaleny Stawińskiej Pedryc. Miłością do muzy Klio zaraził naszą Julkę pan Marek Rzeszutko, z którym ogrom włożonej pracy zaowocował zdobyciem w tym roku kolejnego tytułu laureata Kuratoryjnego Konkursu Historycznego. To niesamowite ile można osiągnąć i jak pogodzić bieżącą naukę, przygotowania do testów gimnazjalnych i takie wspaniałe sukcesy, w które przecież trzeba było włożyć ogrom czasu, zaangażowania, talentu i pracowitości.

Czego Ci życzyć, Julio? Siły, pasji i ciągłej radości z odkrywania nowych obszarów wiedzy, determinacji oraz spełnienia marzeń – tych wielkich i tych bardzo skromnych, wymarzonej szkoły średniej i studiów oraz satysfakcji z tego co robisz! Jesteś chlubą naszego gimnazjum!

Renata Miłosz

 

Dumni opiekunowie

Magdalena Stawińska – Pedryc

i Marek Rzeszutko

Poprzednie

Następne