WITAJ   SZKOŁO!

W chłodny deszczowy wtorkowy poranek 1 września  2020 r. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Klasyk rozpoczęła kolejny rok swojej działalności. A rok to wyjątkowy. Pandemia wirusa wymusiła na nas rygorystyczne zasady postępowania, do których Dyrekcja wraz z nauczycielami się przygotowali. Oddzielne wejścia dla poszczególnych klas, rozdzielone szatnie, maseczki, płyny, zmiana sposobu poruszania się po szkole i funkcjonowania w niej, a wszystko po to, by jak najbezpieczniej i jak najdłużej kontynuować naukę w szkole. Ale jest coś co się absolutnie nie zmieniło – pierwszy dzień w szkole to zawsze radość ze spotkania z kolegami i przyjaciółmi, nauczycielami, wychowawcami, emocje, wakacyjne wspomnienia, niepewność – co też nam ten rok szkolny przyniesie.

Dziś – nasi najmłodsi – pierwszaczki – przeżywające swój pierwszy w życiu początek szkoły zgromadziły się wraz z rodzicami przed budynkiem Klasyka. Nasi ósmoklasiści zaś – poważni, dojrzali, cóż- w perspektywie prawdziwy poważny w życiu egzamin. Oby równie udany jak ich starszych kolegów, Klasyk bowiem uzyskał 6 miejsce w województwie, pierwsze w powiecie i mieście! Jest zatem do czego równać!

Kochani! Wszystkim Wam w tym niełatwym roku życzę siły, zdrowia, realizowania się na wielu płaszczyznach i polach, radości i spełnienia marzeń!

Renata Miłosz

Poprzednie

Następne