Przepis na Mistrzynię – czyli wielkie sukcesy pewnej drobinki z V a!

Wiktora Dzwonnik – niezwykle dziarska, utalentowana i żywiołowa osóbka jest uczennicą klasy V a. Swoimi osiągnięciami mogłaby jednak obdzielić imponującą ilość osób. Od 7 roku życia dzielna ta istotka trenuje taekwondo olimpijskie w klubie ULKS Andros, a pierwszy certyfikat Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego na stopień 10 kup. uzyskała w 2017 r.

W lutym 2020 Wiktoria zdała egzamin i otrzymała certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności w taekwondo olimpijskim na stopień 5 kup i niebieski pas. Niesamowita, drobna istotka stanęła 13 razy na podium – 4 razy zdobywając złoto, 4 razy srebro i pięciokrotnie brąz. Uczestniczyła m. in. w zawodach Pucharu Polski w Legionowie (III miejsce), Pucharu Polski w Olsztynie (II miejsce), a w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzików w 2019 r. zajęła II miejsce. Uzupełniając ten niezwykły życiorys warto nadmienić, że to także utalentowana pływaczka reprezentująca szkołę na zawodach sportowych, drzemie w niej ponadto artystyczna dusza – Wiktoria jest bardzo uzdolniona plastycznie i wraz z koleżankami z klasy uczęszcza na dodatkowe zajęcia plastyczne organizowane w Klasyku rozwijające pasje i zainteresowania w tej dziedzinie.

Sumienność, dyscyplina zadziorność i charakter – to niewątpliwe atuty naszej drobinki. Przed nią ważny udział w marcowych zawodach Swarzędz CUP Międzynarodowy Turniej z Cyklu Puchar Polski P2.

Wiktorio! Wszyscy mocno trzymamy kciuki! Nadal rozwijaj się tak wspaniale jak dotąd i zdobywaj medale, puchary, nagrody a przede wszystkim czerp wiele radości i przyjemności z tego co robisz. Powodzenia!

dumna wychowawczyni
Renata Miłosz

Poprzednie

Następne