Świątecznych  wspomnień  czar …

Święta Bożego Narodzenia  to najpiękniejsze, najbardziej rodzinne i wzruszające ze świąt. Ich szczególny klimat i atmosfera niosą nas wszystkich na fali wspomnień w lata dzieciństwa, przywołują minione wigilie, ludzi bliskich naszemu sercu, których kochaliśmy i widzieliśmy przy wigilijnym stole, a którzy dziś są już tylko w naszych sercach i wspomnieniach. Oczyma wyobraźni widzimy choinki, opłatek, prezenty, czujemy zapachy świątecznych przysmaków, jeszcze w uszach rozbrzmiewa nam gwar, śmiech, radość, śpiew kolęd, jakby to było wczoraj…

Świąteczno – wspomnieniowa atmosfera ogarnęła też Klasyk, a uwiecznione na fotografiach z przeszłości okruchy wspomnień prezentujemy dziś na stronie szkoły.

Kochani! Pomimo trudnego czasu jaki obecnie przeżywamy życzymy Wam i Waszym bliskim najpiękniejszego przeżywania tych świąt, dziecięcej radości, mnóstwa pięknych wspomnień pachnących wigilią, przysmaków na stole, blasku choinki, śpiewu kolęd, miłości i dobra. Niech na długo w Waszych sercach i pamięci gości obraz rodzinnych spotkań, które po latach odżyją na fali pięknych, krzepiących wspomnień. Wesołych Świąt !

Renata Miłosz

Poprzednie

Następne